Новини

Старший єпископ ЦХВЄУ відвідав церкву в Івано-Франківську

В неділю 10 квітня Михайло Паночко проповідував на тему "Як перемогти гріх?".

Вечірнє Богослужіння розпочалося о 18:00. Старший пастор церкви єпископ Юрій Веремій прочитав уривок із Першого послання Івана 4:7-10 і закликав присутніх до подячної молитви: "Друзі, будьмо сьогодні чуйними до голосу Духа Святого і подякуймо Богові за Його любов до нас".

Після молитви співом служили центральний хор церкви, а також гурт "Джерело". Ведучим цієї частини вечора був пастор-євангеліст Генадій Ліптуга.

Потім проповідував заступник старшого пресвітера Івано-Франківського обласного об'єднання церков ХВЄ пастор Омелян Грицяк: "Якою сьогодні є церква Ісуса Христа? Зараз вона повинна бути у великій готовності (1 Петр. 2:9, Ів. 17:20-21, Іс. 9:5), і повинна мати тісне єднання зі своїм Господом, щоб принести спасіння грішникам".

Після проповіді сестра Людмила Бендус розповіла про свій шлях до Бога і про те, як Господь знайшов і спас її від гріха.

Заключну проповідь виголосив старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко. "Нам усім повинен приносити радість не гість, а Ісус Христос", - сказав служитель і проповідував на тему "Як перемогти гріх?". Михайло Степанович прочитав уривок із послання до Євреїв 10:1-18 і зауважив: "Сьогодні ми спостерігаємо, як ніби всі шлюзи повідкривалися для різноманітної нечистоти. Сатана кидає всі свої сили, бо знає, що скоро прийде кінець".

Старший єпископ наголосив, що "церковні традиції не мають нічого спільного з перемогою над гріхом". "Диявол боїться сили Ісуса Христа, а не кадила, обрядів, літургій та пишного храму", - сказав брат Михайло. Також проповідник звернув увагу на те, що правильний напрямок у житті формується тільки від Слова Божого. А проблемою людей є життя не по Писанню, а за емоціями (учні по дорозі в Еммаус).

"Закон - як рентген - не лікував, а тільки виявляв проблему (гріх). Сила перемагати знаходиться у Слові Божому та у Дусі Святому, і приймаємо ми її вірою", - резюмував Михайло Паночко.

Результатом благословенного служіння стало покаяння трьох хлопців, які виявили бажання слідувати за Господом.

На початок