Основні напрямки служіння

Дитяче

відповідальний: Анна Бабійчук

    Особливу увагу в нашій церкві приділяють саме дітям, щоб змалечку навчити їх Божим принципам, відносинам з батьками і т.д.
    Діти – потребують уваги, турботи та служіння. Завдяки дитячому служінню ми допомагаємо дітям прийти до Бога і познайомитися з Ним особисто.
    При церкві функціонує недільна школа. Проходять заняття щонеділі під час центрального служіння для дітей віком від 3-х до 16-ти років. Розпочинаються біблійні уроки о 10:00 - перша зміна та 11:00 - друга зміна. Щосуботи з 13:00 до 16:00 проходять гуртки.
    Кожного літа відбуваються дитячі та підліткові табори у три заїзди: молодший табір, середній та старший.
    Крім того, для всіх бажаючих трудитися в цьому служінні, на початку кожного року церква проводить навчання, після якого новоспечені вчителі демонструють отримані знання на практиці.
    Також в структурі дитячого служіння діє дитячий хор «Співоче серденько».
    «Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, — бо таких Царство Боже!» Марка 10:14
    Всіх, хто любить дітей і хоче їм служити, запрошуємо приєднатися до нашого служіння!

Підліткове

відповідальний: Світлана Черняк

Підліткові зустрічі - це місце, де ти:
- весело проводитимеш час;
- знайдеш багато нових друзів;
- зможеш всебічно розвиватися;
- дізнаєшся щось нове та цікаве;
- станеш ближчим до Бога!

Ми намагаємося створити для підлітків дружню та веселу атмосферу, говоримо про їхнє майбутнє, про правильні відносини між хлопцем та дівчиною, про принципи дружби та відносин з батьками. 

Молодіжне

відповідальний: Василь Черняк

    Молодь - це майбутнє не тільки нашої країни, а також і церкви. На формування молодої особистості позитивно й негативно впливають багато чинників: сім'я, навчальні заклади, однолітки, ЗМІ, інтернет-ресурси. Служіння «Орієнтир» покликане допомогти молодим людям розвиватись фізично і духовно, знайти у цьому житті себе, а найголовніше - це зустрітись з Ісусом Христом.
    Апостол Іван у своєму посланні звертається до молоді із словами: «Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви». Перед людиною в молодому віці постає безліч неймовірних для неї викликів. Здобуття освіти та набуття майбутньої професії, початок самостійного трудового життя, створення своєї сім'ї та багато іншого. У цьому всьому Писання закликає бути міцними, перебувати в Божому Слові та дбати за свій духовний стан. Ціль молодіжного служіння: допомогти юнакам та дівчатам розставити у своєму житті правильні пріоритети, вказати на орієнтир - Ісуса Христа!

Жіноче

відповідальний: Галина Черняк

    Майже від початку існування нашої церкви розпочалося функціонування жіночого служіння. З роками комітет активних сестер зріс із кількох до тридцяти. На сьогодні під керівництвом Галини Черняк в рамках жіночого служіння проводяться як загальні сестринські зустрічі, які спрямовані на консультування та надання молитовної і комунікативної підтримки, а також зустрічі для окремих категорій сестер (похилого віку, вдів, заміжніх за невіруючими чоловіками, свекрух та невісток, незаміжніх) у місті та області.
    Окрім цього, активістки служіння регулярно відвідують хворих у лікарнях та літніх людей з обмеженими можливостями.

Музичне

відповідальний: декілька

    У церкві служать чотири хори: дитячий «Співоче Серденько» (лідер: Петро Шегда, регенти: Цап'юк Лариса, Мисяк Олеся), молодіжний «Скинія Давида» (лідер: Архіпов Ростислав, регенти: Мелевич Святослава, Мисяк Олеся), центральний (лідер: Черняк Віктор, регент: Самуляк Надія) та старший «Напоєний Сад» (лідер: Двірник Микола, регент: Мелевич Святослава).
    Також активно працюють на Божій ниві музичні групи: молодіжна група «ОРІЄНТИР» (лідер: Веремій Роман), «4blessings» (лідер: Мелевич Святослава), підліткова група "Time for God" (лідер: Тичківський Максим) і музична група сестер під керівництвом Веремчук Тетяни.
    «Уся земле, викликуйте Господу, покликуйте радісно і співайте та грайте!» Псалом 98:4

Євангелізаційне

відповідальний: Петро Вернигора

    Газета «Вірую»
    Видається з лютого 1999 року. Розрахована на найширшу аудиторію і вже стала потужним євангелізаційним засобом. На сьогодні наклад газети – 60 тисяч примірників. 23 тисячі примірників щомісяця надходять до передплатників в Україні, а також США, Канаді, Аргентині, Франції, Іспанії.
    Також церквою здійснюються євангелізаційні служіння в нашому місті, області, роздаються Євангелії та звіщається Блага Вістка для дорослих та дітей.
    «Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився.» Послання до Ефесян 2:8-9

Телевізійне

відповідальний: Олег Карпюк

    Телепрограма «Вірую»
    Виходить в ефір з грудня 2002 року. Порушує важливі соціально-етичні проблеми українського суспільства, а також вказує на шляхи їх вирішення з точки зору Біблії.
    Дивіться на каналі ТРК «3-студія» (Івано-Франківськ та область) щонеділі о 8.00 та о 16.00, а на «CNL-Україна», у кабельних мережах і в цифровому форматі на телеканалі «РАІ» (вівторок, четвер і субота о 17.00).
Радіопередача "Вірую"
    Радіопрограма «Вірую», яка виходить в ефір на Івано-Франківському обласному радіо з лютого 1999 року, допомагає слухачам практично застосовувати поради Слова Божого у своєму житті.

PES

відповідальний: Богдан Галюк

    PES (Practical English School) - практична школа вивчення розмовної англійської мови. Навчання відбувається в центральному приміщенні церкви. Студенти навчаються в трьох групах за рівнем знань англійської мови. Приєднатися та почати вивчати англійську може кожен бажаючий будь-якого віку (діти від 15 років). Школа працює за 2-семестровою програмою. Навчання проходить щовівторка о 19:00.

Домашні групи

відповідальний: Юрій Веремій

    Крім центральних служінь у храмі в неділю, ми практикуємо служіння на тижні по домах. Такі зібрання називаються домашньою групою або домашньою церквою.
    Головна мета домашніх груп – спілкування один з одним та служіння людям, які поряд з нами.
Домашня група - це одна сім’я, яка потрібна кожному члену церкви, починаючи з пастирів, дияконів, служителів. Тут раді підтримати і допомогти, розділити щастя або сум.
    Щоб створити сімейну атмосферу в домашній групі люди п’ють чай, пригощаються тим, що принесли. На домашніх групах християни спілкуються, отримують духовні настанови, служать один одному порадами, молитвами, дарами Святого Духа та практичною допомогою. Обговорюють відкриття, отримані під час проповіді на центральному служінні, прославляють Бога піснями, допомагають невіруючим друзям прийти до Христа, запрошуючи їх в свою духовну сім’ю.
    «І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті.» Дії 2:46

Навчання

відповідальний: Богдан Галюк

    Програма "Біблійна школа для новонавернених"

    В контексті програми розглядають наступні теми: «Християнське життя», «Основи євангельського вчення» та «Практичне служіння».

    Цілі Біблійної школи для новонавернених:
- попередити, що з нами може траплятися в духовному житті, щоб бути до цього підготовленими;
- навчитися здоровим принципам святості, розумінню різних видів гріха, відокремленню від світу;
- навчитися щоденно жити християнським життям – як особисто, так і в сім’ї та суспільстві (невіруюча родина, навчання, робота, старі друзі і т.д.);
- утвердитися в здоровій євангельській науці, щоб не бути зведеними та щоб протистояти різним лженаукам, а також доступно пояснювати Біблійні істини невіруючим та тим, хто про них не знає;
- стати працівниками в церкві, а не просто відвідувачами богослужіння, особливо наголошуючи на тому, щоб кожен став свідком Ісуса Христа і на особистому рівні міг проповідувати Євангеліє;
- допомогти в подальшому виявити свій поклик до служіння і стати активним працівником на ниві Божій.

Молитовне

відповідальний: Генадій Ліптуга

    Найперше, ми говоримо про необхідність особистої молитви кожної людини, оскільки віримо, що особиста молитва – це основа відносин з Богом.
    Також ми молимося за потреби інших людей. Служителі церкви та всі лідери, які задіяні в служінні, постійно потребують молитовної підтримки. Ми переконані, що серед нас є люди, які покликані Богом вести заступницьку молитву за Божих помазаників.
    Ми хочемо розраховувати на вашу безвідмовність в хвилини термінової потреби. Люди, задіяні в служіння молитви, свого роду «швидка допомога», які завжди несуть до Бога невпинну молитву.
    А також це служіння включає молитву про інші потреби церкви і про особисті потреби членів тіла Христового.
    Щоп'ятниці о 19:00 в нашій церкві відбувається молитовне служіння.
    «Дім Мій домом молитви назветься.» Матвія 21:13

Милосердя

відповідальний: декілька

    Івано-Франківська християнська місія милосердя «Добрий самарянин»
    Заснована 1991 року з ініціативи Івано-Франківського обласного об'єднання церков ХВЄ.
    Пріоритетні цілі діяльності місії:
• євангелізаційні служіння в містах і селах області, України та за кордоном;
• служіння в лікарнях, навчальних закладах, у місцях позбавлення волі;
• надання матеріальної допомоги малозабезпеченим і багатодітним сім'ям, людям похилого віку, вихованцям інтернатів, членам Асоціації інвалідів, фонду «Діти Чорнобиля» тощо;
• поширення Божого Слова через засоби масової інформації.
    За час діяльності до місії надійшли тисячі відгуків, листів. Її праця відома не лише на Прикарпатті, а й за кордоном і сприяє духовному оздоровленню людей через навернення до Бога, формує в суспільстві позитивні враження про Церкву ХВЄ.
    Слово Боже вчить нас турбуватися про ближніх: голодного нагодувати, спраглого напоїти, нагого зодягнути, подорожнього в дім прийняти, недужому помогти, в'язня відвідати, померлого похоронити. В книзі Приповістей Соломонових читаємо: «Хто милостивий до вбогого, той позичає для Господа, і чин його Він надолужить йому» (19:17).
Церква ХВЄ м. Івано-Франківська також опікується хворими, самотніми, ув'язненими, сиротами, малозабезпеченими та людьми похилого віку.