27 листопада 2011 року співом служив хор молодих сімей.
Недільне богослужіння розпочалося вітальним словом пресвітера Олега Карпюка, в якому він закликав церкву звершити молитву подяки.
Цього дня музичний супровід забезпечив хор молодих сімей. Першою піснею, яку він виконав, стала молитва "Отче Наш".
Диякон Вячеслав Бевзюк нагадав церкві про те, що Ісус в Своїх притчах порівнював людину із деревом. При цьому брат Вячеслав зауважив, що стан дерева залежить від того, в якому грунті знаходиться його коріння і якими соками воно живиться. Кожна людина шукає джерело радості, миру і спокою. Християни знають, що цим джерелом є Господь Ісус. Тільки перебуваючи в Ньому, ми зможемо принести достойні плоди. Біблійною основою цієї проповіді стали такі тексти:
"А один із тих двох, що чули від Івана та йшли вслід за Ним, був Андрій, брат Симона Петра. Він знайшов перше Симона, брата свого, та й говорить до нього: Знайшли ми Месію, що визначає: Христос" (Ів. 1:40-41)
"І сказав Ісус Дванадцятьом: Чи не хочете й ви відійти? Відповів Йому Симон Петро: До кого ми підемо, Господи? Ти маєш слова життя вічного. Ми ж увірували та пізнали, що Ти Христос, Син Бога Живого!" (Ів. 6:67-69)
"В Бозі наша підтримка, Він – наша надія і спасіння", - резюмував брат В’ячеслав і закликав присутніх до молитви.
Хор виконав пісню "З неба Спаситель прийде ще раз".
Вчення на тему "Випробування в нашому житті" виголосив диякон Василь Попудник. Своє звернення до церкви брат Василь побудував на десятому розділі Першого послання апостола Павла до коринтян: "Слово "випробування" у перекладі з грецької мови має три значення: важкі обставини життя, перевірка (наприклад, знань) та спокуса, ціль якої – ввести людину в гріх".
Але певні ситуації життя мають "дві сторони медалі" - з однієї сторони диявол нас спокушує, з іншої – Бог перевіряє, як ми будемо реагувати на цю спокусу. Але для нього випробування не є самоціллю, а лише методом роботи з людиною.
Бог застосовує цей метод для того, щоб:
- показати, ким ми є всередині,
- очистити нас,
- зробити сильнішими,
- показати нашу готовність діяти,
- зробити нас залежними від Себе.
Також служитель перелічив причини, через які християни "падають" у випробуваннях:
- Неправильні мотиви приходу до Христа
- Відсутність духовного росту
- Самостійне створення випробування, яке не входило в Божі плани
Після цієї проповіді прозвучали пісні "Ісус, Ти – найкращий друг" та "У Христі радієм ми".
Пресвітер Олег Карпюк говорив про ворога людської душі. В своїй проповіді брат Олег розкрив істини, про які християни мають досить розмиті поняття.
- Бог не воює із дияволом. Свою війну лукавий веде проти людської душі. Саме тому Господь озброїв християнина шоломом надії та спасіння і щитом віри та любові (1 Сол.5:8).
- Диявол знаходиться в кайданах темряви (2 Петр. 2:4), але отримає свободу дій через антихриста терміном у сорок два місяці (Об. 13:2-5).
- Ворог людських душ – хитрий вбивця, він не губить людину зброєю, але штовхає на її гріх (Бут. 3:1-6).
- Людина, на відміну від лукавого, створена за образом та подобою Божою (Бут. 1:26). Це наша величезна перевага. Ми маємо природу Творця, отже – можемо творити. Лукавий же не здатен на творчість, адже він по своїй першій природі – ангел, службовий дух.
- Закон віри і сповідання діє в житті всіх людей, не тільки християн. Таким чином, ми, як діти Божі, отримуємо спасіння, а невіруючі люди отримують будь-яке нещастя, спрогнозоване народними забобонами, в які вони вірять і, які сповідують.
- Людина не може продати душу дияволу, адже вона належить Богу.
Після цієї проповіді пастор Генадій Ліптуга звершив молитву благословіння за новонароджену Юлю, яку принесли її батьки Андрій та Світлана Дохняк.
Пісня хору "Отче Наш"
Пісня хору "У Христі радієм ми"
Пісня хору "З неба Спаситель прийде ще раз"
Проповідь диякона Вячеслава Бевзюка
Проповідь диякона Василя Попудника
Проповідь пресвітера Олега Карпюка
На початок