Вчення на цю тему виклав Богдан Галюк 29 лютого 2012 року на вечірньому зібранні.
Розпочав зібрання пастор Валентин Черняк. Після молитви та загальної пісні першу проповідь виголосив Василь Глинянський на тему "Божі думки про нас".
"В Бога думки добрі про всіх нас, - сказав проповідник. - Ми ділимо людей на дві категорії: добрі і злі. А Бог всіх любить одинаково". Також на прикладі однієї історії з Старого Завіту про маму пророка Самуїла Анну (1 Сам. 1:8), яка мала сумні думки, брат Василь показав, що потрібно всі свої думки виявляти Богові в молитві.
Після молитви подяки та загальної пісні вчення на тему "Ідоли в житті християнина" виголосив Богдан Галюк.
Проповідник пояснив, що таке ідол, що означає термін "святокрадство" (Рим. 2:1-24), а також показав відношення Бога до гріха ідолопоклонства (Вих. 20:2-5, Мих. 5:12, 1 Кор. 10:14).
"Святокрадці обкрадали храми: Єрусалимський храм і язичницькі капища. Грішні євреї обкрадали Бога десятинами, обманювали інших людей (історик Йосип Флавій розповідає історію про багату римлянку, яку група негідних євреїв змусила дати круглу суму грошей на храм. Однак, визвавшись доставити ці гроші до храму, люди таємно поділили фінанси між собою). Окремі групи євреїв грабували язичницькі храми, де викрадали ідолів з дорогоцінних металів і продавали їх на "чорному" ринку. Але ці люди зовсім не вважали себе винними, оправдовуючись, що роблять це проти язичників, а отже це не гріх. Саме тому, апостол наголошує: "Ви, гидуючи ідолами, чините святокрадство", - зауважив проповідник.
Також на прикладі стосунків ізраїльського народу з Богом брат Богдан показав суть сучасного ідолопоклонства: створення християнином свого уявлення про Бога, яке грунтується не на близьких стосунках з Господом, а власному вигідному уявленні.
"Ми ризикуємо створити собі "свого" Ісуса, воля якого буде співпадати з усіма нашими бажаннями (2 Кор. 11:3-4). Біймося формувати уявлення про Бога через призму власного розуму і світської системи, в якій ми живемо, а не Його істиною, яка в Біблії", - резюмував Богдан Галюк.
Заключну проповідь на тему "Освячення" виголосив пастор Валентин Черняк. Служитель прочитав уривок із Першого послання до солунян 5:23 і говорив про процес освячення. "Освячення - це миттєва дія чи тривалий процес? - запитав пастор присутніх. - Освячення починається із "народження згори" і триває все наше життя".
Вкінці зібрання служитель звершив молитву за потреби християн.
Проповідь Василя Глинянського
Проповідь Богдана Галюка
Проповідь пастора Валентина Черняка