Про це проповідував гість зі США 30 вересня 2012 року.
В неділю ранкове зібрання вела молодь церкви. Співом служили хор "Скинія Давида" та група "Вихід". Відкриттям із Слова Божого ділилися брат Олександр Кучма та керівник молоді Івано-Франківської області диякон Василь Дерун.
Говорячи про важливість і значення Слова Божого в житті християнина, Олександр Кучма зачитав уривок із Першого послання Івана 2:14: "Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває".
"Де сьогодні взяти сили, щоб протистояти спокусам, які направлені на Божих дітей? Де взяти сили батькам, щоб їхні діти хотіли брати приклад з них та слідувати за Христом. Відповідь – у Божому Слові", - заявив Олександр Кучма на початку своєї проповіді. Далі він викрив причини, через які багато християн нерегулярно читають Біблію: "Диявол робить все, щоб ми не мали часу відкрити Писання. Те, чому ми приділяємо найбільше часу, залишає відбиток у нашому житті. Піклуючись тільки про нашу плоть та приділяючи багато часу Інтернету та телебаченню, ми стаємо відображенням того, чим "годуємо" себе", - зауважив проповідник.
Натомість він нагадав присутнім про те, що Слово Боже береже нас від гріха, змінює бажання та світогляд, очищає та освячує, змінює життя і дає перемогу.
Наостанок брат Олександр залишив слухачам вірш із книги Ісуса Навина 1:7-8: "Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі".
Свідченням про свій шлях до Бога поділився брат Руслан Веляник.
Диякон Василь Дерун у своїй проповіді дав присутнімнастанови про те, як зробити Бога видимим в житті людей, які нас оточують. Це можливо тільки тоді, коли Христос сяє через наше життя і поводження. А що заважає християнину сяяти і як із цим боротися, брат Василь показав на прикладі послання апостола Павла до Филип’ян 4:10-13: "Я вельми потішився в Господі, що справді ви вже нових сил набули піклуватись про мене; ви й давніш піклувались, та часу сприятливого ви не мали. Не за нестатком кажу, бо навчився я бути задоволеним із того, що маю. Умію я й бути в упокоренні, умію бути й у достатку. Я привчився до всього й у всім: насищатися й голод терпіти, мати достаток і бути в недостачі. Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі".
"Незадоволення – це те, що руйнує наше життя, в цей момент в нас не видно Бога", - зауважив брат Василь та дав декілька порад, які допоможуть християнам завжди радіти і мати впевненість в тому, що Бог контролює наше життя, бути задоволеним невеликим та турбуватися про інших людей.
Вкінці богослужіння троє людей виявили бажання покаятися.