Так називалася проповідь пастора Ростислава Мураха, який в п'ятницю, 19 липня 2013 року, відвідав нашу церкву.
Розпочав зібрання єпископ Юрій Веремій. Після загальної пісні першу проповідь на тему "Пильнуймо, як дивимося" перед молитвою подяки виголосив Мирослав Бендус. "Біблія закликає нас не осуджувати людей", - сказав проповідник і прочитав уривок з Євангелія від Матвія 9:9 ("А коли Ісус звідти проходив, побачив чоловіка, на ймення Матвія, що сидів на митниці, та й каже йому: Іди за Мною! Той устав, і пішов услід за Ним"). "Дивлячись на Матвія люди бачили запроданця та здирщика, - продовжив брат Мирослав, - а Ісус побачив майбутнього апостола. Виявляється, що очі можуть нас обманювати. Тому варто пильнувати, як ми дивимося".
Другу проповідь на тему "Що заставляє Бога радіти, дивлячись на нас" виголосив Богдан Галюк. Прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:27 ("Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть"), проповідник сказав: "Все просто: Бог радіє тоді, коли ми виконуємо Його слова. Проблема ж виникає від того, що християнин не розуміє, що кінцеве виконання Писання (це не спонтанний процес), а складається з трьох етапів: 1) почути (Ів. 8:42-43), 2) зрозуміти (Ів. 15:7), 3) втілити, виконати (Мт. 7:24). Виконання кінцевого завдання ускладнює той факт, що кожен етап має перешкоди, які християнину потрібно подолати". Після того проповідник проаналізував проблеми, з якими зустрічається християнин на кожному з етапів, та окреслив шляхи виходу.
Заключну проповідь виголосив старший пресвітер ЦХВЄ Хмельницької області Ростислав Мурах. Прочитавши уривок з Послання до Филимона 1:10-17 ("Благаю тебе про сина свого, про Онисима, що його породив я в кайданах своїх. Колись то для тебе він був непотрібний, тепер же для тебе й для мене він дуже потрібний. Тобі я вертаю його, того, хто є неначе серце моє. Я хотів був тримати його при собі, щоб він замість тебе мені послужив у кайданах за Євангелію, та без волі твоєї нічого робити не хотів я, щоб твій добрий учинок не був ніби вимушений, але добровільний. Бо може для того він був розлучився на час, щоб навіки прийняв ти його, і вже не як раба, але вище від раба, як брата улюбленого, особливо для мене, а тим більше для тебе, і за тілом, і в Господі. Отож, коли маєш за друга мене, то прийми його, як мене."), служитель сказав: "Багато людей сьогодні переживають почуття одинокості". Після того на прикладі історії стосунків апостола Павла, Филимона та Онисима пастор показав силу Божої любові, яка здатна розрадити людину, яка відчуває себе одинокою та непотрібною.