Про це проповідував диякон Андрій Фундюр в середу, 24 липня 2013 року, на вечірньому зібранні.
Розпочав богослужіння пресвітер Олег Карпюк. Після молитви та загальної пісні першу проповідь на тему "Реакція Бога на наші молитви" виголосив Юрій Веремій. Прочитавши уривок з Послання апостола Якова 5:16 ("Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!"), проповідник сказав: "Не завжди ми отримуємо відповідь від Бога на те, про що просимо. Деколи ми навіть не розуміємо навіщо молитися. Але Богу приємно, коли ми молимося". Після того на прикладі біблійних героїв брат Юрій показав реакцію Бога на молитви людей.
Другу проповідь "Про молитву" виголосив Олег Факас. "Ісус покликав учнів і сказав, щоб вони мирилися з усіма людьми перед тим, як приносять жертву молитви. Виявляється, Бог не всі молитви чує. І страшно стає від того, що все наше служіння може бути марним через невирішенні питання минулого", - зауважив проповідник, прочитавши перед тим уривок з Євангелія від Матвія 5:23-24 ("Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе, залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара").
Заключну проповідь на тему "Новозаповітні жертви" виголосив диякон Андрій Фундюр. Прочитавши уривок з Першого послання апостола Петра 2:4-5 ("Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог. І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа"), служитель говорив про жертви, які ми повинні приносити Богові в Новому Заповіті. "В наш час ми теж повинні приносити деякі жертви. Апостол Петро змальовує церкву як храм", - сказав служитель, а після того говорив про першу жертву, яку свого часу принесли люди на землі, про жертви, які були Господу не приємними, а також проаналізував всі новозаповітні жертви (посвяту, хвалу, доброчинність, спільність та ін).