Про це в середу, 18 вересня 2013 року, проповідував Богдан Галюк.
В середу на вечірньому зібранні проповідували брати Петро Мельничук, Юрій Несен та Богдан Галюк. Співом служив брат Ярослав Арборак.
Брат Петро Мельничук, згадуючи у своїй проповіді життя Іллі та його ходження перед Богом, закликав присутніх мати таку ж віру в молитві, яку мав цей великий муж віри.
Про визнання своєї гріховності перед Богом проповідував брат Юрій Несен. На основі 1 Івана 1:7-9 він говорив про те, що ми ображаємо Бога, коли грішимо і робимо вигляд, ніби нічого не сталося. "Божа благодать приходить в наше життя, коли ми визнаємо перед Ним свої гріхи", - сказав проповідник та закликав постійно приносити Богові жертву хвали.
Заключну проповідь на тему "Духовне помазання" цього вечора виголосив секретар відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк. Прочитавши уривок з Першого послання Івана 2:20,27 ("А ви маєте помазання від Святого, і знаєте все. А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте"), проповідник сказав: "Велике число дітей Божих не мають повної ясності і розуміння в питанні помазання. Часто буває так, що терміни, які використовуються у слові Божому на рахунок помазання та духовних дарів змішуються. Особливо важливо сьогодні, щоб кожен християнин знав про те, що Біблія навчає про помазання. А також, що помазання є для кожного зокрема, а не лише для служителів чи окремих членів церкви".
Після того брат Богдан пояснив значення слова "помазання", назвав складові елементи помазання, взакав на Старозаповітне помазання оливою, але більшу увагу звернув на духовне помазання, яке існує в Новому Заповіті і означає здатність слухати та розуміти голос Божий.