В неділю, 15 грудня 2013 року, нас відвідали брати з сусідньої області.
Розпочав зібрання єпископ Юрій Веремій. Першу проповідь цього вечора виголосив пастор-євангеліст Генадій Ліптуга. Процитувавши уривок з Послання до колосян 3:17 ("І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві"), служитель зауважив: "Люди сьогодні дуже збентежені подіями, які відбуваються в Україні. Скажу вам таке: хай ніхто нічого не підпише, та головне, щоб моє та ваші імена були записані в Книзі вічного життя".
Після пісні та вірша у виконанні учасників чоловічого хору зі Львова, які цього вечора відвідали нашу церкву.
Другу проповідь на тему "Система Божих цінностей" виголосив секретар відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк. Прочитавши уривок з Книги приповістей 23:7 ("... бо як у душі своїй він обраховує, такий є"), проповідник сказав: "Наша поведінка залежить від того, ким ми себе бачимо. Якщо ми приймемо Божу думку про себе, то матимемо високе почуття власної гідності, яке допоможе знищити комплекс неповноцінності, нав'язаний сатаною. Прийняття Божої думки про себе також допоможе досягти мети та якісно виконати служіння". Після цього на прикладі історії про Мефівошета (2 Сам. 9:1-11) брат Богдан показав Боже відношення до людей через Ісуса Христа.
Після того гості зі Львова представили свою програму, а Олександр Макогін поділився свідченням про славу Божу у своєму житті.
Заключну проповідь на тему "Що таке християнство?" цього вечора виголосив єпископ Юрій Веремій. "Ми дякуємо Богові за благословенний час. Ми слухаємо проповідь через пісні і наше серце наповнюється радістю", - сказав старший служитель і після того говорив про те, що таке християнство: 1) це нова людина (2 Кор. 5:7), 2) це новий народ (1 Петр. 2:9 "Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого"), 3) це нові відносини між людьми (Рим. 6:20-21 "Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности. Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх то смерть"), 4) це прекрасне майбутнє.