У вівторок, 7 січня 2014 року, відбулося святкове різдвяне богослужіння.
Розпочав урочисте зібрання молитвою єпископ Юрій Веремій. Після того протягом двох годин можна було почути відкриття, які отримали служителі щодо Різдва Христового. Співом служив об’єднаний хор, молодіжна група, а також Роман Веремій.
Першу проповідь виголосив Богдан Галюк. Проповідник зачитав наступний уривок з Писання: "Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто згубить душу свою ради Мене та Євангелії, той її збереже. Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?" (Мр. 8:35-36) і зауважив: "Різдво Сина Божого в бідних яслах вчить нас правильному відношенню до матеріальних та духовних речей".
Диякон Володимир Гаврищук у своїй різдвяній проповіді звернув увагу слухачів на те, що говорять пророцтва Біблії про народження Ісуса Христа: "Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними! Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру" (Іс. 9:1,5).
Після вірша своєї доньки Дарини диякон Андрій Фундюр нагадав присутнім, що Різдво - це не просто традиція, а частина нашого життя, і прочитав уривок з Євангелія від Луки 2:10 ("Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім").
Пастор-євангеліст Генадій Ліптуга у своєму зверненні закликав християн завжди пам'ятати про народження та воскресіння Сина Божого, а не тільки у святкові дні.
Після ще однієї пісні хору проповідь на тему "Світло розсіяло темряву" виголосив пастор Валентин Черняк. "Темрява була по всій землі, але прийшов Христос, як сонце правди, і осяяв душі людей. Після такого людина змінюється і стає іншою", - сказав служитель і прочитав уривок з Євангелія від Луки 2:25-35 ("І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому. І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього. І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля! І дивувалися батько Його й мати тим, що про Нього було розповіджене. А Семен їх поблагословив та й прорік до Марії, Його матері: Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання, і меч душу прошиє самій же тобі, щоб відкрились думки сердець багатьох!").
Пресвітер Олег Карпюк у своїй проповіді пояснив ціль приходу Христа на землю. Звернувшись неодноразово до Писання, проповідник показав, що казав Сам Ісус Христос про власне народження ("Від Отця вийшов Я, і на світ Я прийшов. І знов покидаю Я світ та й іду до Отця" Ів. 16:28).
Заключну проповідь на тему "Якою мала бути Марія, щоб через неї народився Спаситель" цього ранку виголосив єпископ Юрій Веремій. Підсумувавши всі попередні проповіді, старший служитель говорив про те, що діва Марія була слухняна Богові та виконала Його волю. "Ісус народився від Марії, тому став Сином Людським, а також був зачатий від Духа Святого, тому став Сином Божим", - сказав єпископ і прочитав уривок з Євангелія від Матвія 1:18-23 ("Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог").
Результатом благословенного служіння стало покаяння молодої жінки.
Вкінці зібрання Юрій Костянтинович зачитав привітання до церкви від єпископа ЦХВЄУ Михайла Степановича Паночко.