В неділю, 20 квітня 2014 року, відбулося святкове богослужіння з нагоди Воскресіння Господнього.
Розпочинаючи святкове богослужіння, старший пастор церкви єпископ Юрій Веремій привітав усіх присутніх святковим привітанням "Христос воскрес!".
Після спільної молитви та пісні молодіжного хору диякон Василь Данилюк виголосив першу проповідь. "Сьогодні люди висловлюють свою радість, - сказав проповідник. - Але, на жаль, забувають суть цього свята". Прочитавши уривок з Євангелія від Луки 24:46-47 ("І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши"), проповідник роздумував про наслідки Воскресіння Христа.
Після молитви молодіжний хор та молодіжна музична група виконали декілька пісень, а сестра Оля Панас прочитала християнську поезію.
Другу проповідь виголосив пастор-євангеліст Генадій Ліптуга. Служитель проповідував про віру. Прочитавши уривок із Євангелія від Івана 11:25-26 ("Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?"), Генадій Ілліч закликав присутніх покладати надію на Того, хто був, є і гряде - на Господа Саваофа, а також мати тверду віру, що здатна перемогти всякий страх.
Після пісень молодіжного хору, групи та Надії Самуляк, а також вірша Лілі Веремій про воскресле тіло проповідував диякон Василь Попудник.
"Свято воскресіння - це завжди свято радості. Але цій радості передує смерть. Якби Ісус не помер, не було би й воскресіння. Цього було б не потрібно, якби не було гріхопадіння, адже Господь воскресінням просто усував наслідки гріха", - розпочав проповідник. Прочитавши уривок із Першого послання до коринтян 15:49 ("І, як носили ми образ земного, так і образ небесного будемо носити"), служитель говорив про те, що гріховне тіло людини не може вспадкувати Боже Царство. Але, прийнявши жертву Христа, ми стаємо здатні носити "образ Небесного".
Після молитви, яку пастор Валентин Черняк звершив за потреби християн, пісень хору та Наталі Веремій проповідував пресвітер Олег Карпюк. "Бог так створив людину, що в нас є частина, яку ніхто крім Бога не може заповнити. Без воскресіння Христа християнство втрачає свою справжню божественність. Ми приречені жити вічно і тому від нашого вибору залежить якість цієї вічності", - сказав проповідник і роздумував про тріумф Сина Божого, а також пояснив справжнє значення Пасхи.
Співом ще послужила молодіжна група та хор, а єпископ Юрій Веремій виголосив заключну проповідь. Служитель підсумував усі попередні проповіді та говорив про слова через призму сучасності, які Христос спрямував до Ефеської церкви.
Прочитавши уривок із книги Об'явлення 2:1-5 ("До Ангола Церкви в Ефесі напиши: Оце каже Той, Хто тримає сім зір у правиці Своїй, Хто ходить серед семи свічників золотих: Я знаю діла твої, і працю твою, і твою терпеливість, і що не можеш терпіти лихих, і випробував тих, хто себе називає апостолами, але ними не є, і знайшов, що фальшиві вони. І ти маєш терпіння, і працював для Ймення Мого, але не знемігся. Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов. Отож, пам'ятай, звідки ти впав, і покайся, і вчинки давніші роби. Коли ж ні, то до тебе прийду незабаром, і зрушу твого свічника з його місця, якщо не покаєшся"), єпископ сказав: "Ніколи не втрачайте Ісуса Христа з вашого поля зору, адже тільки Він є джерелом світла, яке ми маємо нести світові".
Також служитель говорив про те, як важливо приймати Божий докір та, визнаючи свої гріхи у молитві, оновлюватися в любові до Нього.
Вкінці зібрання єпископ прочитав привітання, які надійшли до церкви з нагоди свята.