В неділю, 6 березня 2016 року, нашу церкву відвідав керівник відділу освіти ЦХВЄУ.
Розпочав зібрання молитвою єпископ Юрій Веремій.
Після загальної пісні диякон Василь Попудник у першій проповіді звернув увагу слухачів на важливість розуміння служіння спомину смерті Ісуса Христа. Прочитавши уривок з Першого послання до коринтян 11:24-25 ("...подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене!"), адміністратор відділу освіти ЦХВЄУ наголосив на смерті Спасителя, як основній цілі Його приходу на землю.
Після молитви подяки та співу хору проповідь виголосив єпископ Юрій Веремій. Прочитавши уривок з Другого послання до коринтян 5:14-15 ("Бо Христова любов спонукує нас, що думають так, що коли вмер Один за всіх, то всі померли. А вмер Він за всіх, щоб ті, хто живе, не жили вже для себе самих, а для Того, Хто за них був умер і воскрес"), старший служитель говорив про важливість життя не для своїх задоволень, але для розбудови Царства Божого.
"Господь хоче, щоб ми були більше посвячені для Нього протягом життя на землі (Як. 1:12), результатом якого буде небесна нагорода, - зауважив брат Юрій. - Бо місією Церкви є проповідь світові. У час благовістя ми матимемо багато перешкод, але цього не потрібно боятися. Блаженний той, хто витерпить до кінця і буде зразком для інших (Тит. 2:7)".
Також проповідник проаналізував різні типи вінців-нагород, про які згадує Біблія.
Після молитви відбулося саме дійство спомину смерті Господа.
Потім пастор-місіонер Юрій Величко звершив молитву за потреби християн, а заключну проповідь на тему "Повернення в Едем" виголосив керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.
Пастор спершу заспівав пісню, а потім говорив про найкраще місце, яке створене Богом для перебування людини.
Прочитавши уривок з Книги Буття 2:8 ("І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив"), Віктор Володимирович перелічив ознаки Божого раю: 1. найкраще місце, 2. найвищий рівень безпеки, 3. улюблена робота, 4. присутність Бога.
Також вчитель наголосив, що християни можуть вибрати фальшивий рай (Бут. 13:10), і перелічив характеристики цього місця.
Вкінці проповідник вказав на надію, яку дає Боже Слово, говорячи про майбутній рай ("А один із розп'ятих злочинників став зневажати Його й говорити: Чи Ти не Христос? То спаси Себе й нас! Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив. І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!" Лк. 23:39-43). Ісус запрошує людину в місце, з якого почалася людська драма, і до якого Бог бажає повернути Своє творіння.