Новини

День братства 2019

Ранкове недільне богослужіння 23 червня за участі підліткового хору «Співоче серденько» стало не просто одним з недільних служінь, а святкуванням Дня братства. Саме цього дня по всіх куточках України та за її межами церкви союзу ХВЄ дякують Богу за велике благословіння – бути частиною Церкви Христа на землі.

Богдан Галюк поділився думками на тему братства.

«Шануйте всіх, братство любіть, Бога бійтеся, царя поважайте.»
1 Петра 2:17

Основне значення церкви – це люди (Римлян 16:3-4).
Духовний рівень християнина напряму залежить від його богослужбових зібрань (Ефесян 5:17-21, Колосян 3:12-15).
Одна з умов формування релігійної людини – це переконання, що можна стати зрілим християнином без побудовими близьких стосунків з іншими людьми.
Ми маємо потребу одне в одному.
«Найбільша проблема спілкування – це ілюзія, що воно відбулося.»
Бернард Шоу, лауреат Нобелівської премії.

Назар Вовчук пригадав усім присутнім, що допоможе нам не втратити свого спасіння.

«А ми завжди повинні дякувати Богові за вас, улюблені Господом браття, що Бог вибрав вас спочатку на спасіння освяченням Духа та вірою в правду…»
2 Солунян 2:13

Умови спасіння, які пропонує Біблія: віра в правду та освячення Духом.
Через гріх між людиною та Богом утворилася прірва, але Бог так сильно полюбив цей світ, що послав Свого Сина Ісуса – це був перший крок. Наступним кроком має стати наша віра (Євреїв 11:1). Віра приносить радість, допомагає зносити випробування та міняє нас.
Освячення, в свою чергу, означає відокремлення себе від гріховного світу та посвячення себе Богу.
Коли ми має добрі стосунки з людьми – ми маємо добрі стосунки з Богом (Ефесян 4:16).

Команда та учасники табору «Дивовижне поруч», що приходив минулого тижня при помісній церкві, разом заспівали цьогорічний гімн «Бог любить і я люблю тебе, і так має бути завжди».

Директор «Батьківського затишку» в с. Здовбиці (Рівненщина) Василь Радчук звернувся до церкви з запитанням: «Чому Давид говорить про те, що добре жити браттям разом?».

«Пісня прочан. Давидова. Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно! Воно як та добра олива на голову, що спливає на бороду, Ааронову бороду, що спливає на кінці одежі його! Воно як хермонська роса, що спадає на гори Сіону, бо там наказав Господь благословення, повіквічне життя!»
Псалом 132:1-3

Воля Божа в тому, щоб бути в спільності. Це закон Бога для нас на землі і від цього ми отримуємо величезне благословіння.

Юрій Веремій поділився інформацією про те, як функціонує братерство в Україні. Всі разом змогли переглянути відозвернення старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Степановича Паночка.

Особливою частиною богослужіння стала прем’єра євангелізаційного мюзикла підліткового хору «Біла ворона або З Богом на зв’язку».
Презентував мюзикл відповідальний за служіння «Співого серденька» Петро Шегда:
«Пророк Михей сказав, Писання зафіксувало, що перед приходом Христа Бог буде навертати серця батьків до дітей і серця дітей до батьків. Цю волю Божу покликана виконати дана постановка. Кожен з нас має можливість бути: спостерігачем, учасником або критиком; ми можемо переглянути свої стосунки з батьками чи з дітьми.»

Завершилося служіння врученням сертифікатів випускникам Недільної школи.

Співом служили хор «Співоче серденько» під керівництвом диригентів Олесі Черняк, Олесі Веремчук та Віталія Черняка і підліткова група «Пункт призначенння».

Богослужіння (23.06.2019)