Новини

Його немає між мертвими – Він воскрес!

Саме ця подія, що відбулася ще понад 2 тисячі років тому, щорічно збирає по всьому світу людей, що вірують у Воскресіння Спасителя та приймають Його жертву на хресті Голгофи.

Святкування Пасхи відбулося також і в Івано-Франківську.

Першим привітав помісну церкву та гостей старший пастор УЦХВЄ Юрій Веремій. Він нагадав всім про те, що ми маємо велику привілегію святкувати Пасху на державному рівні, тому повинні використовувати цю свободу для поширення Слова.

Диякон Богдан Галюк закликав подумати, чому ми все-таки віримо у Христове Воскресіння. По-перше, Ісус Христос помер за кожного з нас особисто. По-друге, Він приніс мир в хаос нашого життя. По-третє, наша віра має логічні підстави. Серед них, наприклад, свідчення очевидців, апостолів, навернення скептика Павла, згадки у працях римських істориків.

Пресвітер Валентин Черняк говорив про важливість сповнення Святим Духом для повноцінного існування християнина.

Диякон Андрій Фундюр закликав бути вдячними вже за те, що ми дожили до цього часу і ще раз пригадав всім пасхальну історію, яка яскраво вплинула на наше сьогодення.

На завершення пресвітер Олег Карпюк залишив всім слухачам чудову думку: «Воскресіння Ісуса Христа – це наріжний камінь християнства, це вершина всього християнства та торжество над смертю. Воно підтверджує той факт, що вічне життя приготовлене для кожного з нас».

Співом служили об’єднаний хор та музичні групи церкви.