Новини

Церква – унікальний Божий витвір

На ранковому служінні, 4 лютого, ділився словом пресвітер Карпюк Олег.

«І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.» Матвiя 16:18

Церква – це не будівля чи виконання традицій і ритуалів, це живий організм, створений Богом.
Ісус Христос у молитві до Отця говорив:

«Як на світ Ти послав Мене, так і Я на світ послав їх. Я їм дав Твоє слово, але світ їх зненавидів, бо вони не від світу, як і Я не від світу.» Iвана 17:14,18

По-перше, природа церкви радикально відрізняється від того, чим живе світ. На сторінках Старого Заповіту вказано, що ізраїльтяни мали жити так, щоб всі люди, які оточували їх могли сказати: «Це справді Божий народ, їхній Бог живий, а принципи життя справжні!»
Сьогодні Божий народ інтернаціональний. Проте Церква, філософія її життя, сутність та небесна природа ніколи не змінювалися.

По-друге, сила Церкви – це її святість.
Чистота серця, думок, почуттів, бажань, слів і дій – якості, що дають можливість християнам впливати на суспільство.

По-третє, місія Церкви в тому, щоб відкривати людям Бога, проповідувати Євангеліє і вчити їх жити так, як говорить Господь.

Старший пастор Юрій Веремій говорив про те, що ми маємо бути справжніми віруючими людьми, щоб проповідуючи Євангелію, показувати своїм життям, як ця книга змінила нас.

«Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе!» Колосян 3:16

Богдан Галюк поділився думкою про те, чим має бути для нас Церква.
Ми не прихожани, які просто відвідують церкву, ми – Церква, яка знаходиться у Домі Молитви і головою нам є Ісус Христос.

«Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!» 1 Петра 2:9-10

Згідно Святого Писання звершили спомин смерті і воскресіння Господа Ісуса Христа через прийняття хліба і чаші як Його Тіла і Крові.

Співом служив молодіжний хор УЦХВЄ м. Івано-Франківська «Скинія Давида».

Богослужіння (04.02.2018)