Новини

Різдво очима дітей

На ранішньому служінні, 6 січня, дарами і талантами служили діти недільної школи (“Перлинка”, “Божі овечки», «Діти Царя», «Джерело істини») та діти «Рідної Оселі».

«Заміна Різдва» - над такою темою роздумував Назар, учень старшої групи недільної школи. Традиціями та звичаями ми можемо завуалювати справжню суть Різдва. Насправді, в цей різдвяний час ми повинні особливо турбуватись про особисті стосунки з Богом.

«Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.»
Вiд Луки 2:10-11

Своїми думками ділився ще один учень недільної школи, Павло Скіцко: «У житті кожної людини є вибір, і те, яким він буде, залежить тільки від неї».

«А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її.»
Вiд Матвiя 1:19


«А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! І відійшов Ангол від неї.»
Вiд Луки 1:38

Також на служіння завітав Крістофер Грізлі, його команда та сім’я зі Сполучених Штатів Америки.

«І з'явилась на небі велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, а під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір. І вона мала в утробі, і кричала від болю, та муки терпіла від породу. І з'явилася інша ознака на небі, ось змій червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців. Його хвіст змів третину зір із Неба та й кинув додолу. І змій стояв перед жінкою, що мала вродити, щоб з'їсти дитину її, коли вродить... І дитину вродила вона чоловічої статі, що всі народи має пасти залізним жезлом. І дитина її була взята до Бога, і до престолу Його. А жінка втекла на пустиню, де вона мала місце, від Бога для неї вготоване, щоб там годували її тисячу двісті шістдесят день. І сталась на небі війна: Михаїл та його Анголи вчинили зо змієм війну. І змій воював та його анголи, та не втрималися, і вже не знайшлося їм місця на небі. І скинений був змій великий, вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт, і скинений був він додолу, а з ним і його анголи були скинені. І я почув гучний голос на небі, який говорив: Тепер настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його, бо скинений той, хто братів наших скаржив, хто перед нашим Богом оскаржував їх день і ніч! І вони його перемогли кров'ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!»
Об'явлення 12:1-11

Ця різдвяна історія про те, як дракон хотів вбити дитину. Бо, якщо Бог хоче зробити щось велике на землі, диявол хоче вбити дітей. Диявол найбільше хоче досягнути дітей, бо знає, що серед них є великі Божі люди. Проте ми перемагаємо всі ці злі наміри вірою в те, що Бог живий.

Ведучою свята була Аня Скіцко.
Співом служив підлітковий хор у супроводі музичної групи “Glorify”.