Новини

Ще ні один чоловік не став кращим завдяки критиці дружини

Така одна з ключових думок семінару «Секрети сімейного щастя». Увечері 28 жовтня його провела для сестер нашої церкви заступниця відповідальної за жіноче служіння в УЦХВЄ Людмила Бендус.


Керуючись біблійними принципами та уроками життя героїнь Святого Письма, спікер закликала присутніх вчитися визнавати власні помилки (а не робити чоловіка джерелом проблем); пам’ятати, що повага – це не страх, а здатність бачити унікальність коханої людини; якщо серце твоє перед Богом чисте, сприймати скрутні обставини як комплімент від Бога, вияв Його впевненості в тому, що ти здатна прославити Його в цій ситуації; а ще – молитися за рідних, взявши за основу взірець біблійних молитов, наприклад, молитву апостола Павла з Послання до колосян 1:9-10.


Зустріч складалася з трьох блоків – виклад, спілкування за чаєм/кавою, питання-відповіді.


У рамках останньої частини сестра Людмила дала ряд практичних порад, зокрема щодо того, що робити, щоб заохотити чоловіка більше часу проводити з дітьми, як позбутися природної схильності жінки домінувати над чоловіком і як шукати Бога в скрутні періоди сімейного життя.