Новини

«З уст дітей й немовлят учинив Ти хвалу!» - дитяче пасхальне служіння

В понеділок, 9 квітня, відбулося дитяче пасхальне служіння.
Ведучою свята була Аня Скіцко. Під час святкового зібрання звучали пісні хору «Співоче серденько» під керівництвом Лариси Цапюк та Олесі Черняк. Діти різних груп Недільної школи декламували вірші, виконували сольні пісні та постановки Христове Воскресіння. Текстами зі Святої Біблії ділились юні проповідники.

«З уст дітей й немовлят учинив Ти хвалу…» Псалом 8:2

Христос Воскрес – вістка, яка звучить тисячі років та все одно актуальна для усіх поколінь.
Про величну подію воскресіння Ісуса з мертвих поділився думками Василь Глинянський.

«А Ангол озвався й промовив жінкам: Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп'ятого це ви шукаєте. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він. Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих, і ото випереджує вас в Галілеї, там Його ви побачите. Ось, вам я звістив!»
Матвiя 28:5-7

Де приходить Ісус Христос, там все оживає, цвіте, набирає змісту і життя.
Сьогодні час прославити Бога за те, що Він великою милістю нас полюбив і врятував для Свого Небесного Царства.

Про з’явлення воскреслого Ісуса Христа подорожнім в Еммаус проповідував В’ячеслав Бевзюк.

«І ото, двоє з них того ж дня йшли в село, на ім'я Еммаус, що від Єрусалиму лежало на стадій із шістдесят. І ото, як вони розмовляли, і розпитували один одного, підійшов Сам Ісус, і пішов разом із ними. Очі ж їхні були стримані, щоб Його не пізнали. І спитався Він їх: Що за речі такі, що про них між собою в дорозі міркуєте, і чого ви сумні?»
Луки 24:13,15-17

Перше, що зацікавило Ісуса Христа при зустрічі - сумне серце подорожніх. Попри те, що було багато обітниць про воскресіння їх серце охопив смуток, вони не вірили жінкам, які звістили про те, що Спаситель живий.
Сьогодні ми теж святкуємо світле Воскресіння: проводимо служіння, зустрічаємося із близькими та друзями, але яке наше серце? Нехай воно не буде огорнене смутком, бо Він воскрес і дарував надію для кожного!

Дитяче Богослужіння (09.04.2018)